Jave Trading – Suomen monipuolisin liikelahjatalo

Jave Trading Oy on suomalainen liikelahjatalo, joka tarjoaa erittäin monipuolisen valikoiman yrityslahjoja ja seuratuotteita. Valikoimissamme on niin laadukkaita kotimaisia tuotteita kuin runsas määrä kansainvälisiäkin tuotteita, ja tuomme jatkuvasti uusia tuotteita markkinoille.

Toimitamme tuotteita kattavasti ympäri Suomen. Ota yhteyttä alueesi edustajaan tai jätä tarjouspyyntö!

Ota yhteyttä!

KVL Jave Trading Oy

Myyntikonttori / Sales Office
Kiltatie 3
45740 Kouvola

Y-tunnus 1070854-7
EORI number FI1070854-7
VAT FI10708547
PSI member 12879
+358 (0) 5 375 0000

jave@javetrading.fi

Jave Trading Oy

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Javen paino ja laser
Susanna Käki-Korhonen

 +358 (0) 5 375 0000

jave@javetrading.fi

sales@javetrading.fi

 

Seuratuotemyynti - Uusimaa

Jani Lähde

 +358 (0) 50 569 8896

 jani.lahde@javetrading.fi

Myynti/Sales
Turku - Helsinki
Jonne Saarelainen

 +358 (0) 40 525 4724

jonne.saarelainen@javetrading.fi

Myynti/Sales
Tampere - Pirkanmaa
Jonne Saarelainen

 +358 (0) 40 525 4724

jonne.saarelainen@javetrading.fi

Toimitusjohtaja/Managing Director
Jonne Saarelainen

 +358 (0) 40 525 4724

jonne.saarelainen@javetrading.fi

Markkinointijohtaja/Marketing Director
Esa Paavola

 +358 (0) 40 526 0809

esa.paavola@javetrading.fi


Myyntipäällikkö/Sales Manager
Suomi
Jussi Karjalainen

 +358 (0) 40 568 4040

jussi.karjalainen@javetrading.fi

Myynti/Sales
Pohjanmaa - Oulu - Lappi
Göran Kunnari

 +358 (0) 440 665 226

goran.kunnari@javetrading.fi

Myynti/Sales
Lappeenranta - Kainuu - Lappi
Virva Vainio

 +358 (0) 44 278 7277

virva.vainio@javetrading.fi

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.